Dzīvnieku barības MARP pārstāvja programma audzētavām

Mūsu programmas priekšrocības:

1. Iespēja iegādāties MARP produkciju ar 15% atlaidi no pārdošanas cenas, kas ir publicētas mājas lapā www.birma.lv vai www.marp.lv.

2. Iespēja izvietot savas audzētavas baneri mājas lapās www.birma.lv un www.marp.lv, kā arī mūsu kompānijas socialo tīklu Facebook, Instagram un Twitter profilos.

3. Iespēja izvietot informāciju par audzētavas jauno metienu mūsu kompānijas sociālo tīklu Facebook, Instagram un Twitter profilos.

4. Katram jaunajam audzētavā dzimušajam kucēna/kaķēna īpašniekam tiek iedots “Startera komplekts”. Dāvanā ietilpst:

- sausās barības iepakojums – 0,7 kg;

- bļodiņa;

- rotaļlieta.

5. Iespēja saņemt paraudziņus un informāciju par MARP barību bez maksas

6. Visā Latvijas teritorijā mēs nodrošina bezmaksas piegādi.

7. MARP pasūtījumam audzētavu programmas dalībniekam ir iespēja pievienot kosmētiskos līdzekļus suņiem un kaķiem “Pure Paws”, “#1 All Systems”, “Iv San Bernard” un “Ladybel” ar 10% atlaidi no pārdošanas cenas, kuras ir publicētas mājas lapā www.birma.lv.

 

Prasības dalībai programmā:

1. Lai pievienotos Audzētavu programmai, audzētavas īpašniekam ir jānosūta MARP barības pārstāvim aizpildīta pieteikuma forma (Pielikums Nr.1.).

2. Audzētavā jābūt vismaz 2 suņi/kaķi.

3. Audzētavas īpašnieka pienākums ir apliecināt, ka katram jaunajam  kucēna/kaķēna saimniekam tiks nodots MARP “Startera komplekts”, ko mēs nodrošinām (nosūtot foto uz e-pastu info@birma.lv vai publicējot šo foto sociālajos tīklos ar saiti uz “Birma PETS Shop & Grooming Salon”).

4. Dāvanu komplektus audzētavas īpašnieks var saņemt, ja viņš ir programmas dalībnieks vismaz 4 mēnešus no līguma noslēgšanas dienas un ir nosūtījis mums vismaz 2 fotogrāfijas ar suņiem/kaķiem, uz kurām ir redzama MARP produkcija un ko mēs varam izmantot mārketinga vajadzībām.
SIA Birma PETS | 2016 | All Rights Reserved

 .