RUSLATENG
Autorizācija
Lietotājvārds:
Parole:
 
Noteikumi

1. VISPĀRĪGI NOTEIKUMI

1.1. Līguma noteikumi un to darbības laiks

Šie noteikumi ir spēkā uz tādu preču, kas ir pasūtītas no individuālā komersanta BIRMA (turpmāk „Pārdevējs“) interneta veikala, kuru adreses latviešu, angļu vai krievu valodā ir www.birma.lv (turpmāk BIRMA interneta veikals), pirkuma līgumiem (turpmāk „Līgums“), kas tiek noslēgti starp IK BIRMA un fizisku personu (turpmāk „Pasūtītājs“ vai „Pircējs“) šo noteikumu darbības laikā.

Preces, kuras Pārdevējs piedāvā interneta veikalā Birma.lv, var pasūtīt no citām valstīm, kā arī ārpus Latvijas tiek veikta pasūtījuma piegāde.Pasūtīšanas noteikumi šajā redakcijā ir spēkā no 01.07.2008 līdz nākošās „Pasūtīšanas noteikumi” no IK BIRMA interneta veikala redakcijas publicēšanai Pārdevēja interneta veikala mājas lapā www.birma.lv.

 

1.2. LĪGUMA SPĒKĀ STĀŠANĀS

Pircēja pasūtījums tiek uzskatīts par piedāvājumu noslēgt līgumu. Pārdevējs nav atsevišķi jāpaziņo Pasūtītājam par savu piekrišanu. Tiek uzskatīts, ka Pārdevējs ir piekritis pasūtījumam ar brīdi, kad sāk to pildīt. Gadījumā, ja Pārdevējs nepiekrīt pasūtījumam, bet nav izteicis savu nepiekrišanu, pasūtījums tiek uzskatīts par nederīgu pēc tam, kad ir pagājušas 4 nedēļas pēc pasūtījuma saņemšanas.

 

1.3. PASŪTĪJUMA IZPILDES LAIKS

Pārdevēja vidējais pasūtījuma izpildes laiks ir 1 nedēļa, maksimālais izpildes laiks ir 3 nedēļas, skaitot no pasūtījuma apstiprināšanas dienas. Gadījumā, ja Pārdevējs nevar izpildīt pasūtījumu 10 darba dienu laikā pēc tā saņemšanas, tad, ja tas ir iespējams, Pārdevējs informē par to Pasūtītāju.

Par pasūtījuma apstiprināšanu uzskata rēķinu, kas tiek izsūtīts uz Pircēja norādīto elektroniskā pasta adresi.

 

Mēbeles, ja to nav Pārdevēja noliktavā nepieciešamā daudzumā, Pārdevējs uzņemas piegādāt Pasūtītājam 3 nedēļu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas dienas.

 

Apģērbus lielu šķirņu suņiem, ja to nav Pārdevēja noliktavā nepieciešamā daudzumā, Pārdevējs uzņemas piegādāt 2 nedēļu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas.

 

1.4. SAMAKSAS APMĒRS UN NORĒĶINU KĀRTĪBA

Visas cenas interneta veikalā uzrādītas kopā ar pievienotās vērtības nodokli (PVN). PVN izmaiņu gadījumā IK BIRMA ir tiesības veikt cenu korekciju. Papildus preču cenām, tiek iekasēta maksa par pasūtījuma piegādi, kas sastāda:

1.zona: Rīgas pilsētas teritorija, Babīte, Baloži, Jaunmārupe, Katlakalns, Piņķi, Titurga, Ulbroka - 2,00-5,00 LVL;
 
2.zona: Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jēkabpils, Jelgava, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils, Jūrmala (LV-2008, LV-2010, LV-2011, LV-2012, LV-2015, LV-2016, LV-2017) - 3,00-6,00 LVL;*
 
3.zona: visa pārējā Latvijas teritorija - 5,30-8,30  LVL;
 
* Sūtījumi uz sekojošiem Rīgas rajona pasta indeksies tiek tarificēti kā 2.zonas sūtījumi: 
Acone (LV-2119), Allaži (LV-2154), Ādaži (LV-2164), Baldone (LV-2125), Carnikava (LV-2163), Cekule (LV-2118), Daugmale (LV-2124), Garkalne (LV-2137), Gauja (LV-2140), Inciems (LV-2145), Inčukalns (LV-2141), Jaunolaine (LV-2127), Jaunskulte (LV-2108), Judaži (LV-2151), Jūrmala (LV-2008, LV-2010, LV-2011, LV-2012, LV-2015, LV-2016, LV-2017), Kadaga (LV-2103), Ķekava (LV-2123), Mālpils (LV-2152), Maženieki (LV-2113), More (LV-2170), Murjāņi (LV-2142), Olaine (LV-2114), Salas (LV-2105), Salaspils (LV-2121), Salaspils 1 (LV-2169), Saulkalne (LV-2117), Saulkrasti (LV-2160), Sigulda (LV-2150), Pabaži (LV-2162), Ragana(LV-2144), Ropaži (LV-2135), Vangaži (LV-2136), Zaķumuiža (LV-2133), Zvejniekciems (LV-2161).
 
Mēbeļu piegāde Latvijas teritorijā ir bezmaksas.
кккк
Maksa par pasūtījumu piegādi ārpus Latvijas teritorijas tiek saskaņota ar Pasūtītāju.
uuuu

Preces apmaksa Pasūtītājam ir jāveic pēc pasūtījuma apstiprināšanas 3 darba dienu laikā atbilstoši uz Pasūtītāja e-pasta adresi nosūtītajam rēķinam. Rēķinā norādīto summu ir jāpārskaita Pārdevēja kontā SEB bankā, kods UNLALV2X, konta numurs LV40UNLA0050012415355.

Maksājumu uzdevumā obligāti ir jānorāda klienta numurs, rēķina numurs un datums.

 

1.5. PASŪTĪJUMA PIEGĀDE

Pārdevējs veic pasūtīto preču piegādi Latvijas teritorijā un ārpus tās. Paku ar pasūtītajām precēm Pārdevējs izsūta uz Pasūtītāja izvēlēto adresi.

Pasūtījuma piegāde tiek veikta izmantojot pasta pakalpojumus. Kurjers piegādā pasūtījumu pēc norādītās adreses. Ja Pasūtītāja nav uz vietas pasūtījuma piegādes laikā, pasūtījums tiek nogādāts pasta nodaļā.

 

Ja nav iespējams nosūtīt visas pasūtītās preces uzreiz tāpēc, ka noliktavā trūkst pasūtīto preču, Pārdevējs pasūtījumu izpilda pa daļām. Pasūtītājs šādā gadījumā apmaksā pasta izdevumus tikai vienu reizi par pirmās pasūtījuma daļas saņemšanu. Pārējos pasta izdevumus uzņemas Pārdevējs.

 

1.6. TIESĪBAS ATTEIKTIES NO PASŪTĪJUMA

Attiecībā uz visām pasūtītājām precēm, izņemot zīmola Buddy G`s rotas un Isle of Dogs mazgāšanas līdzekļus  Pārdevējs dod Pasūtītājam tiesības, uzrādot atteikšanās iemeslu, atdot preci atpakaļ (atgriezt) 5 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas. Ja pasūtījuma piegāde veikta pa daļām, noteiktais periods aprēķināms, sākot ar tās preces saņemšanas dienu, no kuras Pasūtītājs vēlas atteikties.

Pasūtītājam nav atteikuma tiesību, ja pasūtīta prece nav atgriežama tās īpašību dēļ, tai skaitā ja tā strauji bojājas, tai ir beidzies derīguma termiņš vai tā ir dzīvnieku apakšveļa.

 

Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota. Ja atgriežamās preces stāvoklis ir pasliktinājies un tas ir noticis, nepareizi apejoties ar preci, Pasūtītājam ir jāatlīdzina Pārdevējam zaudējumus sakarā ar preces vērtības samazināšanos.

 

1.7. ATTEIKUMA UN PREČU ATGRIEŠANAS KĀRTĪBA

Lai atteiktos no pasūtījuma, Pasūtītājam ir jāizpilda Preces atgriešanas veidlapa, kura tiek pievienota rēķinam. Saņemta prece var tikt atgriezta tikai ar Preces atgriešanas veidlapu 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas.

 

Atgriežama prece ir jānosūta oriģinālajā iepakojumā ar visām attiecīgajām uzlīmēm no tās pasta nodaļas, kura Pasūtītājam ir vistuvākā viņa dzīvesvietai.

Atgriežamas preces nosūtāmas uz adresi: IK BIRMA, p/k 23, Rīga-15, LV-1015, Latvija. 

 

1.8. PASŪTĪTĀJA TIESĪBAS, JA PRECEI IR TRŪKUMI

Pasūtītājs ir tiesīgs pieteikt prasījumu Pārdevējam par preces neatbilstību līguma noteikumiem saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Šīs prasījums ir spēkā un tiek izskatīts, ja Pasūtītājs uzrāda Pārdevējam izrakstīto rēķinu. Pārdevējs neuzņemas atbildību par precēm, kas tiek izmantotas nepareizi, kā arī par precēm, kuru lietošanas termiņš ir beidzies. Pasūtītāja pienākums ir paziņot par preces defektiem nekavējoties pēc to atklāšanas.

 

1.9. NAUDAS ATMAKSA

Naudu par atgriežamām precēm, izņemot pasta izdevumus, Pārdevējs pārskaita uz Pasūtītāja norādīto bankas kontu 30 dienu laikā pēc līguma izbeigšanās sakarā ar Pasūtītāja atteikumu.

Lai Pārdevējs varētu atlīdzināt Pasūtītājam pasta izdevumus, saistītus ar preces atgriešanu, Pasūtītājam ir nepieciešams pievienot atpakaļsūtījumam čeku vai čeka kopiju par pasta pakalpojumiem.

 

1.10. PĀRDEVĒJA TIESĪBAS IZBEIGT LĪGUMU

Pārdevējs patur sev tiesības izbeigt līgumu, ja pasūtītās preces nav pieejamas noliktavā.

 

Līgums ir spēkā neesošs, ja pasūtījumu veikusi persona, kurai nav tiesību veikt pasūtījumu, piemēram, nepilngadīga persona.

 

1.11. ĪPAŠUMA TIESĪBAS

Īpašumtiesības uz precēm pieder IK BIRMA līdz brīdim, kad tās tiks pilnībā apmaksātas.

2. NOBEIGUMA NOTEIKUMI

2.1. PASŪTĪTĀJU DATU BĀZE

Pārdevējam ir tiesības pieprasīt Pasūtītāja personas datus un nodot šo informāciju pastam pasūtījumu izpildes nolūkos. Pārdevējam ir tiesības izmantot Pasūtītāja adreses datus, lai piegādātu informāciju un reklāmas produkciju. Pārdevējs ir tiesīgs nodot Pasūtītāja personīgu informāciju trešajām personām, tai skaitā juridiskiem konsultantiem un tiesai, ja tas ir nepieciešams no līguma izrietošu prasījumu izpildei vai maksājumu piedziņai.

 

Pasūtītājam ir tiesības jebkurā laikā aizliegt savu personas datu izmantošanu, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams parāda piedziņai.

 

2.2. PĀRDEVĀJA ATBILDĪBA

Pārdevējs atbild par kaitējumu, ko Pārdevējs ir nodarījis Pasūtītājam līguma neizpildes dēļ, ja kaitējuma cēlonis ir līguma noteikumu pārkāpums no Pārdevēja puses un Pārdevējs ir pieļāvis rupju neuzmanību vai ļaunprātību. Pārdevējs nes pilnu atbildību gadījumā, ja Pārdevēja darbība vai bezdarbība ir nodarījusi kaitējumu Pasūtītāja dzīvībai vai veselībai.

 

2.3. PIEMĒROJAMĀS TIESĪBAS

Pasūtījuma un līguma noteikumi par preču pirkšanu no Pārdevēja kataloga ir pakļauti Latvijas Republikas likumdošanai. Ja kāds šī līguma noteikums nav spēkā, tad tas neietekmē pārējo pasūtījuma vai līguma noteikumu spēkā esamību. Spēkā neesošs noteikums tiek aizvietots ar likumam atbilstošu noteikumu, kas ekonomiski un tiesiski ir vistuvāk spēkā neesošam noteikumam.

 

2.4. KONTAKTINFORMĀCIJA

IK BIRMA

p/k 23, Rīga-15, LV-1015, Latvija.

Telefons: (+371) 20 238 238
E-pasta adrese:
info@birma.lv
Mājas lapa: www.birma.lv

Darba laiks:
darba dienās 9.00 – 18
.00
sestdienās 10.00 – 18.00