MARP (Čehija)

Mēs esam pārliecināti, ka ir atnākusi jauna ēra mājdzīvnieku barošanas jomā. Jaunas tehnoloģijas pārtikas ražošanā, progresīvs uzskats par diētu un patiesa mīlestība pret mājdzīvniekiem – lūk, kas par pamatu barībai, ko piedāvā mūsu kompānija.

Mūsu barības sastāvā ietilpst normāls ēdiens, kas domāts cilvēkam, nevis augstā temperatūrā (130-140С) apstrādātas atliekas no pārtikas ražotājiem un lauksaimniecības. 

Mēs ticam, ka mūsu četrkājainie draugi, kuri mūsu dzīvē ienes tik daudz prieka un lepnuma, un dažreiz ir gatavi atdod pat savu dzīvību par mums, ir pelnījuši, lai tos pabaro ar kvalitatīvu ēdienu. Ēdienu, kurš uztur pareizu kuņga-zarnu trakta darbību, dod spēku un veselību dzīvnieka organismam, un būs par pamatu ilgam mūžam.

Tādēļ mūsu dzīvnieku barībā Jūs neatradīsiet tādas lētas piedevas kā soja, kukurūza, kvieši. Tajā NAV ķīmisko konservantu, garšas pastiprinātāju, sāls un mākslīgo krāsvielu, - visa tā, kas kaitē Jūsu mājdzīvnieka veselībai.

Ja Jūs, tāpat kā mēs uzskatat, ka Jūsu mājdzīvnieks ir pelnījis pašu labāko, tad mums ir pa ceļam! Mēs aicinām Jūs pamēģināt mūsu piedāvāto barību, kurā gaļa ir pirmajā vietā, kurā ir tikai viens dzīvnieku proteīna avots un stingri pārdomāta pārējo produktu formula.


Kosmētika suņiem un kaķiem 1 All Systems

#1 All Systems (ASV)

Profesionālā kosmētika suņu un kaķu spalvas un ādas kopšanai. Ideāli piemērota gan spalvas sagatavošanai izstādēm, gan ikdienas kopšanai.

Šampūni un kondicionieri ražoti pēc unikālām formulām, kuras satur dabigas augu un dzīvnieku eļļas.

Kosmētika #1 All Systems ir populāra ne tikai profesionālo grumeru un audzētāju vidū, bet arī mājas mīluļu īpašnieku vidū.

#1 All Systems produktu klāstā ir ne tikai šampūni un kondicionieri, bet arī kopšanas līdzekļi: spalvas mitrinātājs-atjaunotājs, antistatiķis ar spalvas atšķetināšanas īpašībām ar papaijas eļļu, spalvas stabilizators dermatīta seku novēršanai.

www.1allsystems.com

Ladybel (Francija)

Franču kosmētika Ladybel ir unikāls, sabalansēts, maigs komplekss suņu un kaķu spalvas kopšanai, kas nesatur kaitīgus piemaisījumus.

Kosmētiku Ladybel izstrādājuši franču zinātnieki, un tā ir absolūti nekaitīga mājdzīvniekiem. Viss piedāvātais sortiments ir unikāls ar to, ka satur dabīgās vielas, bagātinātas ar vitamīniem un dabiskajiem komponentiem.

Uzvara izstādes ringā un recepte kā padarīt Jūsu mīluli par vislabāko ringā - tas viss ir Ladybel!

www.ladybel.fr

Kosmētika suņiem un kaķiem Ladybel
Kosmētika suņiem un kaķiem Pure Paws

Pure Paws (ASV)

Profesionāla kosmētika suņu un kaķu spalvas un ādas kopšanai - gan mājas mīluļiem, gan izstāžu suņiem un kaķiem.

PURE PAWS kosmētikas galvenā atšķirība ir tās komponentos, kuri tiek izmantoti ražošanas procesā. Pure Paws izmanto tikai augstākās kvalitātes naturālus, vairākumā augu izcelsmes komponentus. Šie komponenti ir domāti tieši suņiem un atbilst viņu PH līmenim.

PURE PAWS izmantošanas rezultāti ir pamatoti ar izpētēm lielākajās ASV zinātnes laboratorijās, izmantojot vismodernākas iekārtas un tehnoloģijas. Šo izpēšu rezultātā tika apstiprināts, ka spalvas stāvoklis un kvalitāte ievērojami uzlabojas pēc PURE PAWS izmanošanas.

PURE PAWS apvieno vadošus hendlerus, audzētājus, grumerus un suņu mīļotājus visā pasaulē.

www.purepaws.net

Iv San Bernard (Itālija)

Itāļu kompānijas Iv San Bernard produkcija jau vairāk nekā 17 gadus aizņem vadošas pozīcijas Eiropas tirgū spalvas kopšanas produktu jomā.

Kompānijas Iv San Bernard speciālisti ne tikai virza tirgū kvalitatīvus, ekoloģiskus un efektīvus līdzekļus, bet arī veic apmācību pareizās spalvas kopšanas jautājumos, spalvas un ādas ārstēšanas jautājumos.

Šī zīmola šampūni un kondicionieri izcili kopj mājdzīvnieka ādu un spalvu: mitrina, baro un novērš dažādas spalvas problēmas (matu lūšana, sausums, matu izkrišana un citas problēmas). Kā arī kosmētikas aromāti neradīs kaitējumu jūsu mīluļa ožu.

www.ivsanbernard.it

BIRMA PETS - Zoosalons

Matīsa iela 64, Rīga, Latvija, LV-1009

(+371) 20238238

0
SIA Birma PETS | 2016 | All Rights Reserved  |  Noteikumi |  Kontakti  |  Sīkfaili  

 .