ATTEIKUMA VEIDLAPA

Paldies par pirkumu SIA "Birma PETS Services" interneta veikalā!

Ceram, ka iepirkšanās bija ērta un pasūtījums atbilst gaidītajam.

Ja tomēr vēlaties atteikties no pirkuma, aizpildiet zemāk redzamu formu

Informācija  par atteikuma tiesību izmantošanu

Jums ir tiesības 14 dienu laikā no preču piegādes atteikties no pirkuma, tai skaitā, neminot iemeslu.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, skaitot to no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa pēdējā diena iekrīt svētku dienā vai brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas sekojošā darba dienā,

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ar nepārprotamu paziņojumu, izmantojot e-pasta, pasta starpniecību, elektronisko atteikuma veidlapas formu vai ierodoties personīgi, ir jāinformē mūs - SIA "Birma PETS Services", e-pasta adrese [email protected], juridiskā adrese Vecmīlgrāvja 1.līnija 45-18, Rīga, LV-1015 - par lēmumu atteikties no pirkuma (noslēgtā Distances līguma).

Atmaksa tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Jūs izmantojāt maksājumam par precēm.

Mēs varam aizturēt atmaksu līdz brīdim, kad būsim saņemuši preces un pārliecinājušies par to stāvokli vai būsim saņēmuši apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas mums.

Jums preces jānogādā SIA "Birma PETS Services" noliktavā Rīgā, Matīsa ielā 64 bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no pirkuma dienas.

Jums ir jāuzņemas ar preču nogādi saistītas izmaksas.

Jūs esat atbildīgs par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis, lai noskaidrotu to veidu, īpašības vai veiktu to pārbaudi, bet, ja atteikuma tiesību izmantošanas laikā preces lietotas, pārsniedzot to īpašību un veida noskaidrošanai un pārbaudei nepieciešamās robežas. Prece pārbaudes nolūkos lietojama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā.


Tālrunis informācijai: +371 20238238

e-pasta adrese: [email protected]