#1 All Systems logo

#1 All Systems® kosmētika ir pilna profesionālo kopšanas līdzekļu līnija suņiem un kaķiem, kas ražota ASV. Šampūni, kondicionieri, spalvas kopšanas līdzekļi, augstas kvalitātes sukas un ķemmes - viss nepieciešamais, lai apmierinātu visas grūminga vajadzības.

#1 All Systems® ir izpelnījis uzticību un popularitāti ne tikai profesionālo grūmeru un audzētāju vidū, bet arī mājdzīvnieku īpašnieku vidū. Papildus šampūniem un kondicionieriem #1 All Systems® sortimentā ir arī spalvas kopšanas līdzekļi: produkti, kas mitrina un atjauno spalvu, anti-statiski un spreji spalvas atšķetināšanai, spalvas stabilizatori, lai novērstu dermatīta efektu.

#1 All Systems® kosmētiskie līdzekļi ir produkti, kas ir izstrādāti no augu sastāvdaļām un visaugstākās kvalitātes sastāvdaļām, ko izmanto cilvēku kosmētikas ražošanā. Kultūraugi, no kuriem iegūst sastāvdaļas, nāk no Kalifornijas, un to kvalitātei pastāvīgi un tieši seko ražošanas uzņēmuma darbinieki un laboratorija, kas specializējas augu izcelsmes produktu ražošanā.

Dažādās ražosānas partijās produktiem var būt atšķirīga krāsa, konsistence vai aromāts, ņemot vērā attiecīgās ražas raksturīgākās īpašības, ko nosaka klimatiskās svārstībās katrā augu novākšanas sezonā; šīs produktu atšķirības ir garantija, ka produktiem ir augu izcelsme, savukārt, produkta kvalitāte un efektivitāte paliek nemainīga un nezūd efektivitāte.

Tāpat kā cilvēku kosmētikas tirgū, suņu un kaķu kosmētikas tirgus gadījumā, ražotājiem ir jāreaģē uz aizvien pieaugošajām patērētāju vēlmēm un sarežģītākajiem patērētāju pieprasījumiem.

Patērētāju pieprasījums arvien vairāk kļūst par apzinātu un būtisku pieprasījumu. Plašsaziņas līdzekļi, internets un kaislības, kas tiek kultivētas ar lielu degsmi, sniedz zināšanas un izpratni par to, ko jūs pērkat un ko vēlaties sasniegt ar produktu. Mēs vairs nedomājam par reklāmas saukli, bet lasām sastāvdaļas, zinām ieguvumus un ietekmi, ko nosaka dažādie komponenti, un ir skaidra tendence dot priekšroku visam, kas nāk no dabas un kas ir mazāk mākslīgs un ir īsts, dabisks un veselīgs.

Pasūti #1 All Systems® ŠEIT..

SIA Birma PETS ir oficiāls #1 All Systems® izplatītājs Latvijā.

#1 All Systems profesionālā kosmētika suņiem un kaķiem

#1 All Systems kosmētika suņiem un kaķiem

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.