Profesionāla kosmētika, kas ražota Francijā

Unikālā franču kosmētika LADYBEL® ir līdzsvarots, maigs komplekss suņu un kaķu spalvas kopšanai, kas nesatur kaitīgas sastāvdaļas.
LADYBEL® kosmētiku ir izstrādājuši franču zinātnieki, un tā ir absolūti droša dzīvniekiem. Visa kosmētikas līnija ir unikāla ar to, ka tās sastāvā ir dabīgas vielas, kas ir bagātinātas ar visiem nepieciešamajiem vitamīniem.
Uzvarēšana ringā un cienīga recepte, kā padarīt jūsu mīluli par labāko ringā - tas viss ir LADYBEL®!

LADYBEL® sortimentā katram spalvas tipam ir noteikts kopšanas līdzekļu klāsts, katrai spalvas krāsai ir piemērots noteikts šampūns, katrai spalvas vai ādas problēmai ir atbilstošs risinājums.
Kompānija LADYBEL
® ir vecākais mājdzīvnieku kosmētikas ražotājs Francijā, kas domāta tieši profesionāļiem. LADYBEL® piedāvā plašu kopšanas un higiēnas līdzekļu klāstu visu šķirņu suņiem, kaķiem un maziem mājdzīvniekiem. Kopš 1981. gada neskaitāms suņu un kaķu daudzums ir ieguvis visprestižākās skaistuma trofejas, un daudzi grūmeri uzvarēja konkursus nacionālajās un starptautiskajās izstādēs, pateicoties LADYBEL® produktu izcilajām īpašībām. Inovācijas priekšgalā LADYBEL® projektē un savā laboratorijā izstrādā produktus, kurus izplata visā pasaulē, lai padarītu dzīvnieku spalvu vēl skaitāku, reaģētu uz īpašiem pieprasījumiem un izārstētu konkrētas problēmas. LADYBEL® ir izvēlējies priekš jums skaidru, mūsdienīgu un ļoti modernu iepakojumu.
Kompānija LADYBEL
® ir apņēmusies aizsargāt planētu: visi iepakojumi ir pārstrādājami, un zīmols izmanto dabiskas un/vai organiskas vielas (jojobas eļļu, īstu kadeļu eļļu, saldo mandeļu eļļu, kviešu dīgļus ...).
Visiem LADYBEL® skaistumkopšanas līdzekļiem ir neatdarināma kvalitāte, tos varat atrast kopšanas salonos, pie audzētājiem, veterinārārstiem, farmaceitiem un mūsu e-veikalā www.birma.lv.

SIA Birma PETS ir oficiālais LADYBEL® kosmētikas izplatītājs Latvijā.