True Iconic vēsture

Kopš savas darbības sākuma True Iconic ir koncentrējies tikai uz to, lai nodrošinātu tikai labākos mājdzīvnieku kopšanas līdzekļus visiem dzīves posmiem. 2007. gadā True Iconic pirmo reizi uzsāka savu revolucionāro šampūnu un kondicionieru sēriju, tostarp Show Beauty Bath un Show Silk Protein Conditioner, kas ātri ieguva kritiķu atzinību visā pasaulē par izcilu kvalitāti un universālumu ikdienas lietošanai.

Pēc tam formula tika tālāk pilnveidota, lai izveidotu produktus, kas īpaši izstrādāti un pielāgoti katram mēteļa veidam, piemēram, Volume Maxi Bath, Volume Maxi Care, Collagen Plus Bath, Collagen Plus Care un Texture V Bath, Rough R Texture Bath, kas tiek veidoti un pārdoti visā pasaulē. lai nodrošinātu, ka katram mēteļa veidam ir savs šampūns un kondicionieris, kas lieliski piemērots tā individuālās struktūras un apjoma saglabāšanai.

Lai papildinātu pamata komplektu, True Iconic ir dažādojis savu klāstu ar kosmētiskiem līdzekļiem. Parādījās daudz papildus produktu, piemēram, sausais pulveris, 5S serums, sausais šampūns, burvju dziedinošā eļļa.

2016. gadā Meow by True Iconic tirgū nāca kaķu kopšanas līdzekļu līnija, lai nodrošinātu matu un ādas kopšanu ne tikai izstāžu kaķiem, bet arī mājas mīluļiem.

Pētniecība un attīstība

True Iconic vienmēr ir centies nodrošināt mūsdienīgus produktus, kas izgatavoti no dabīgām sastāvdaļām un bez silikona. Uzņēmums neatbalsta parabēnu un SLS izmantošanu mājdzīvnieku kopšanas līdzekļos, un visi mūsu produkti nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas vai krāsvielas, kas varētu kaitēt jebkura mājdzīvnieka veselībai. Mēs par prioritāti izvirzām tādu augstas kvalitātes sastāvdaļu izmantošanu kā granātābolu ekstrakts, lakricas sakņu ekstrakts, zaļās tējas ekstrakts, lavandas ekstrakts, ekosertificēta argāna eļļa un kolagēns, lai papildus jūsu mājdzīvnieka vispārējai labsajūtai mājdzīvnieka mētelis būtu gluds un veselīgs.

Misija

Pirmkārt, True Iconic mērķis ir uzlabot mājdzīvnieku aprūpes kvalitāti visā pasaulē un palīdzēt profesionāliem grumeriem, hendleriem un mājdzīvnieku īpašniekiem censties nodrošināt tikai vislabāko aprūpi ne tikai visiem izstāžu suņiem un kaķiem, kā arī mājas mīluļiem. Mēs kaislīgi apsolām stiprināt saites starp mājdzīvniekiem un to īpašniekiem, piedāvājot inovatīvus, uzticamus un pieejamus produktus, ērtu lietošanu un pareizas zināšanas, lai rūpētos par viņiem neatkarīgi no situācijas.

Birma PETS SIA ir True Iconic un MEOW oficiālais izplatītājs Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.