Lietošanas noteikumi

1. VISPĀRĪGI NOTEIKUMI

1.1. Līguma noteikumi un to darbības laiks

Interneta veikals Birma.lv (turpmāk - Birma.lv) ir SIA "Birma PETS" (Reģ.Nr. 40103777250) struktūrvienība.

Šie noteikumi ir spēkā uz tādu preču pirkuma līgumiem (turpmāk - Līgums), kas Latvijā tiek noslēgti starp sabiedrību ar ierobežotu atbildību (SIA) "Birma PETS" (turpmāk - Pārdevējs) un fizisku personu (turpmāk - Pasūtītājs) un kas ir pasūtītas no Pārdevēja interneta veikala Birma.lv. 

Apmeklējot, iepērkoties vai citādi lietojot Birma.lv, lietotājs piekrīt šiem noteikumiem. Sazinoties ar Birma.lv administrāciju ar e-pasta palīdzību, ar intereneta veikala pasūtījumu un paziņojumu sistēmas palīzību, lietotājs piekrīt elektroniskai saziņai ar SIA "Birma PETS". Tāpat lietotājs piekrīt, ka visas vienošanās, paziņojumi, rēķini un cita saziņa notiek elektroniski un tiek izskatīta par rakstisku,

1.2. LĪGUMA SPĒKĀ STĀŠANĀS

Pasūtītāja pasūtījums interneta veikalā Birma.lv tiek uzskatīts par piedāvājumu noslēgt Līgumu. Pārdevējam nav atsevišķi jāpaziņo Pasūtītājam par savu piekrišanu. Tiek uzskatīts, ka Pārdevējs ir piekritis Pasūtījumam ar brīdi, kad sāk to pildīt. Gadījumā, ja Pārdevējs nepiekrīt pasūtījumam, bet nav izteicis savu nepiekrišanu, pasūtījums tiek uzskatīts par nederīgu pēc tam, kad ir pagājušas 4 nedēļas pēc pasūtījuma saņemšanas.

1.3. PREČU CENAS

Visas cenas interneta veikalā BIRMA PETS uzrādītas eiro (EUR) valūtā kopā ar ietvertu PVN 21%. Papildus preču cenām tiek iekasēta maksa par pasūtījuma piegādi. Piegādes izmaksas skatīties šī Līguma 1.6.punktā.

Preču piedāvājums un preču cenas interneta veikalā Birma.lv var mainīties bez iepriekšējā brīdinājuma.

1.4. PASŪTĪJUMA IZPILDES LAIKS

Pārdevēja vidējais pasūtījuma izpildes laiks Latvijas, Lietuvas, Igaunijas robežās ir 3-4 darba dienas no Pasūtījuma apmaksas saņemšanas SIA Birma PETS norēķinu kontā. Ārpus Latvijas, Lietuvas, Igaunijas noformētajiem sūtījumiem vidējas pasūtījuma izpildes laiks ir 6-8 darba dienas.

Gadījumā, ja Pārdevējs nevar izpildīt pasūtījumu 10 darba dienu laikā pēc tā saņemšanas, tad, ja tas ir iespējams, Pārdevējs informē par to Pasūtītāju.

Ja nav iespējams nosūtīt visas pasūtītās preces uzreiz tāpēc, ka noliktavā trūkst pasūtīto preču, Pārdevējs informē par to Pasūtītāju, un šajā gadījumā Pārdevējs ir tiesīgs izpildīt pasūtījumu pa daļām, informējot Pasūtītāju par iespējamiem piegādes termiņiem.

Mēbeles, ja to nav Pārdevēja noliktavā nepieciešamā daudzumā, Pārdevējs uzņemas piegādāt Pasūtītājam 3 nedēļu laikā no pasūtījuma apmaksas dienas.

Pasūtījumu apstrāde un rēķinu izrakstīšana tiek veikta darba dienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 19:00. Pēc saņemtā pasūtījuma, veikala administrators pārbauda preču pieejamību un piegādes nosacījumus, nepieciešamības gadījumā rediģē pasūtījumu, manuāli sagatavo un nosūta klientam rēķinu.

1.5. SAMAKSAS APMĒRS UN NORĒĶINU KĀRTĪBA

Ja Pasūtītājam tiek izrakstīts rēķins, tad Preces apmaksa Pasūtītājam ir jāveic 3 (trīs) darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas atbilstoši rēķinam, kas tika nosūtīts uz Pasūtītāja e-pasta adresi. Rēķinā norādīto summu ir jāpārskaita Pārdevēja norēķinu kontu bankā: AS "Swedbank", HABALV22, konta numurs: LV27HABA0551038281939. Maksājumu uzdevumā obligāti ir jānorāda rēķina numurs.

Birma.lv patur tiesības anulēt rēķinu, nepiegādājot preci, ja savlaicīgi nav veikta izsniegtā rēķina apmaksa.

1.6. PIEGĀDE

1.6.1. Piegādes informācija

Pasūtījuma izpilde un preču piegāde tiek uzsākta tikai pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas.

Pārdevējs veic pasūtīto preču piegādi Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā. Paku ar pasūtītajām precēm Pārdevējs izsūta uz adresi, kas tika norādīta pasūtījuma noformēšanas brīdī.

1.6.2. Piegādes cenas

- Bezmaksas saņemšana. Pasūtītas preces bezmaksas var saņemt SIA "BIRMA PETS" ofisā Rīgā, Matīsa ielā 64, iepriekš saskaņojot ierašanās laiku pa tel.(+371) 20238238.

- Piegāde līdz durvīm uz jebkuru vietu Latvijā. Pakalpojuma maksa 3,00 EUR, ieskaitot PVN (bez svara ierobežojumiem). Piegāde piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces maksimālais svars – bez ierobežojumiem. Kurjers sazināsies ar Jums pirms piegādes. Piegāde notiek darba dienās līdz 18-00. Izvēloties šo piegādes veidu, ir iespējams apmaksāt pasūtījumu kurjeram skaidrā naudā.

- Piegāde līdz durvīm uz jebkuru vietu Lietuvā un Igaunijā. Pakalpojuma maksa 5,00 EUR, ieskaitot PVN (bez svara ierobežojumiem). Piegāde piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces maksimālais svars – bez ierobežojumiem. Kurjers sazināsies ar Jums pirms piegādes. Piegāde notiek darba dienās līdz 18-00. Izvēloties šo piegādes veidu, ir iespējams apmaksāt pasūtījumu kurjeram skaidrā naudā.

- Piegāde uz Omniva pakomātiem visā Latvijā. Pakalpojuma maksa EUR 3,00, ieskaitot PVN. Jums tuvāko pakomātu adreses var aplūkot šeit. Šis piegādes veids ir piemērots tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru. Preces maksimālais svars - 30 kg. Garāka pakas mala līdz 64cm.  Kad Jūsu pasūtītā prece tiks piegādātā norādītajā Omniva saņemšanas punktā, Jūs saņemsiet SMS īsziņu ar kodu pakas izņemšanai, kas jāievada pakomātā. Pasūtījums jāizņem 6 dienu laikā.

- Piegāde uz Omniva pakomātiem Lietuvā un Igaunijā. Pakalpojuma maksa EUR 5,00, ieskaitot PVN. Jums tuvāko pakomātu adreses var aplūkot šeit. Šis piegādes veids ir piemērots tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru. Preces maksimālais svars - 30 kg. Garāka pakas mala līdz 64cm.  Kad Jūsu pasūtītā prece tiks piegādātā norādītajā Omniva saņemšanas punktā, Jūs saņemsiet SMS īsziņu ar kodu pakas izņemšanai, kas jāievada pakomātā. Pasūtījums jāizņem 6 dienu laikā.

- Piegāde ar GLS (SIA Itella Logistics) uz Poliju, Vāciju, Čehiju, Horvātiju, Beļģiju, Dāniju, Nīderlandi, Luksemburgu, Ungāriju, Slovākiju, Austriju, Franciju, Somiju. Paredzamo piegādes laiku un pakalpojuma maksu var apskatīties zemāk tabulā:

Galamērķa valsts Pakalpojuma maksa, EUR ieskaitot PVN Paredzamais piegādes laika darba dienās
Polija (PL) 14,00 3-5
Vācija (DE) 16,00 4-6
Čehija (CZ) 17,00 4-6
Beļģija (BE) 18,00 5-7
Dānija (DK) 17,00 5-7
Nīderlande (NL) 19,00 5-7
Luksemburga (LU) 20,00 5-7
Ungārija (HU) 21,00 5-7
Slovākija (SK) 21,00 6-8
Austrija (AT) 22,00 5-7
Francija (FR)* 18,00 6-8
Somija (FI)
20,00
 6-8
*Piegāde uz salām nav iespējama

1.7. TIESĪBAS ATTEIKTIES NO PASŪTĪJUMA

Pasūtītājam ir tiesības (lūgums uzrādot atteikšanās iemeslu) atgriezt preci 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas. Ja pasūtījuma piegāde veikta pa daļām, noteiktais periods aprēķināms, sākot ar tās preces saņemšanas dienu, no kuras Pasūtītājs vēlas atteikties.

Pasūtītājam nav atteikuma tiesību, ja pasūtīta prece:

- nav atgriežama tās īpašību dēļ,

- tā strauji bojājas,

- tai ir beidzies derīguma termiņš,

- tā ir dzīvnieku apakšveļa.

Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota. Ja atgriežamās preces stāvoklis ir pasliktinājies un tas ir noticis, nepareizi apejoties ar preci, Pasūtītājam ir jāatlīdzina Pārdevējam zaudējumus sakarā ar preces vērtības samazināšanos.

Atgriezt vai samainīt barību ir iespējams, ja:

- barību iepakojums nav bojāts un netika atvērts,

- derīguma termiņš nav piemērots,

- piegādātas barības iepakojums tika bojāts transportēšanas laikā.

1.8. ATTEIKUMA UN PREČU ATGRIEŠANAS KĀRTĪBA

Atgriežama prece ir jānosūta oriģinālā, nebojātā, iepakojumā, tai nevar būt bojājumu, ko radīja Pasūtītājs, tai jābūt labā stāvoklī ar visām uzlīmēm. Šīs nosacījums var būt izlaists, ja atgriešana notiek produkta sliktās kvalitātes dēļ.

Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis Pārdevējs.

Atgriežamas preces nosūtāmas uz adresi: SIA "Birma PETS", Matīsa iela 64, Rīga, LV-1009.

1.9. NAUDAS ATMAKSA

Par atgrieztajām precēm un anulētiem pasūtījumiem nauda tiek atgriezta 10 darba dienu laikā uz bankas norēķinu konta, no kura tika saņemta samaksa par attiecīgo preci vai pasūtījumu.

1.10. SIA "BIRMA PETS" TIESĪBAS IZBEIGT LĪGUMU

Pārdevējs patur sev tiesības izbeigt līgumu, ja pasūtītās preces nav pieejamas noliktavā.

Līgums ir spēkā neesošs, ja pasūtījumu veikusi persona, kurai nav tiesību veikt pasūtījumu, piemēram, nepilngadīga persona.

1.11. ĪPAŠUMA TIESĪBAS

Īpašumtiesības uz precēm pieder SIA "Birma PETS" līdz brīdim, kad tās tiks pilnībā apmaksātas.

2. NOBEIGUMA NOTEIKUMI

2.1. PASŪTĪTĀJU DATU BĀZE

Pārdevējam ir tiesības pieprasīt Pasūtītāja personas datus un nodot šo informāciju Preču pārvadātājam pasūtījumu izpildes nolūkos. Pirkuma procedūras laikā saglabātie dati netiks izpausti trešajām personām.

Pārdevējs ir tiesīgs nodot Pasūtītāja personīgu informāciju trešajām personām, tai skaitā juridiskiem konsultantiem un tiesai, ja tas ir nepieciešams no līguma izrietošu prasījumu izpildei vai maksājumu piedziņai.

Pasūtītājam ir tiesības jebkurā laikā aizliegt savu personas datu izmantošanu, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams parāda piedziņai.

2.2. SIA "BIRMA PETS" ATBILDĪBA

Pārdevējs atbild par kaitējumu, ko Pārdevējs ir nodarījis Pasūtītājam līguma neizpildes dēļ, ja kaitējuma cēlonis ir līguma noteikumu pārkāpums no Pārdevēja puses, un Pārdevējs ir pieļāvis rupju neuzmanību vai ļaunprātību. Pārdevējs nes pilnu atbildību gadījumā, ja Pārdevēja darbība vai bezdarbība ir nodarījusi kaitējumu Pasūtītāja dzīvībai vai veselībai.

2.3. PIEMĒROJAMĀS TIESĪBAS

Pasūtījuma un līguma noteikumi par preču pirkšanu no Pārdevēja kataloga ir pakļauti Latvijas Republikas likumdošanai. Ja kāds šī līguma noteikums nav spēkā, tad tas neietekmē pārējo pasūtījuma vai līguma noteikumu spēkā esamību. Spēkā neesošs noteikums tiek aizvietots ar likumam atbilstošu noteikumu, kas ekonomiski un tiesiski ir vistuvāk spēkā neesošam noteikumam.

2.4. CITI NOTEIKUMI.

Jebkāda informācijas pārpublicēšana no Birma.lv interneta vietnes bez saskaņošanas un bez atsauces uz Birma.lv ir aizliegta.

Šie lietošanas notiekumi var tikt papildināti, mainīti vai grozīti bez iepriekšējā brīdinājuma.

0
 .