DERMagic

DERMagic produkti ir paredzēti suņiem un kaķiem ar ādas niezi, alerģijām, rauga sēnīšu infekcijām un alopēciju (melnas ādas slimība). DERMagic ir pilnīgi dabīga kosmētika, un tiek garantēts, ka tā darbojas bez steroīdiem vai antihistamīna līdzekļiem. DERMagic ražots ASV un palīdz dzīvniekiem kopš 2006. gada. DERMagic Skin Rescue Lotion un citi produkti ir jūsu drošs un efektīvs risinājums jūsu mājdzīvnieka ādas un apmatojuma veselībai.

Dr. Adelija Ričija, kompānijas MENDOTA dibinātāja, Doktore organiskajā ķīmijā


Daktere Aledija Ričija nodibināja kompāniju DERMagic Skin Care for Animals 2006. gadā. Tolaik kompānijas dibinātāja bija divu jaunu Shih Tzus saimniece, kurām bieži bija nepieciešama ātra palīdzība kukaiņu kodumu, izsitumu, karsto punktu vai citu ādas bojājumu gadījumos. Oriģinālais produkta prototips tika izstrādāts pirms daudziem gadiem, kad Dr. Ričija audzēja Jorkšīras terjerus un mācīja organisko ķīmiju vietējā koledžā Floridā.

Toreiz viņas izstāžu suns un labākais draugs Šenanigans saslima ar nopietnu ādas slimību, un standarta veterinārās ārstēšanas laikā suņa stāvoklis pakāpeniski pasliktinājās, līdz viņas veterinārārsts ieteica eitanāziju, lai atbrīvotu suni no ciešanām. Šenaniganam šajā laikā bija bieza, melna āda, un viņš briesmīgi smirdēja un pastāvīgi kliedza. Toreiz (tāpat kā šodien) veterināra ārstēšana bija balstīta uz preparātu izvēli, kas bija piesātināti ar kortizonu, steroīdiem, antibiotikām vai spēcīgām ķīmiskām vielām, un pat šīs ārstēšanas metodes nebija pietiekami efektīvas, lai glābtu Šenanigana dzīvi.

Apņēmusies nezaudēt savu suni no ādas slimības, Dr. Ričija sāka veidot prototipu produktus ar dabīgām, augu un organiskām sastāvdaļām. Visbeidzot, pēc daudziem izmēģinājumiem, radās DERMagic Skin Rescue Lotion, un Šenanigana veselības stāvokļa uzlabošana bija acīmredzama un tūlītēja. Viņa pārtrauca kliegt un skrāpēties jau 48 stundu laikā pēc pirmās procedūras. Drīz pēc tam viņas mati sāka ataugt un jau pēc sešiem mēnešiem viņa atkal bija pilnā kažokā un lepni staigāja pa izstāžu ringu.

Gadu gaitā Dr. Ričija izmantoja savus preparātus, lai ārstētu suņus, kaķus un zirgus, kas pieder ģimenes locekļiem, draugiem un viņas kolēģiem, taču tikai 2005. gadā kāds labs draugs viņu izaicināja, sakot: “Adelija, tu esi parādā pasaulei, lai šie produkti nonāktu tirgū un izbeigtu tik daudz nevajadzīgu ciešanu".