Anju Beaute vēsture

Anju Beauté vēsture sākās 1994. gadā pilsētā Anjou, kad suņu un kaķu mīļotāji kopā ar audzētājiem nolēma radīt pēc iespējas labākus mājdzīvnieku kopšanas produktus. 20 gadu gaitā suņi un kaķi mūsu mājās ieņēmuši svarīgu vietu blakus īpašniekam. Anju Beauté ir rūpīgi izstrādājusi vispiemērotākos lolojumdzīvnieku kopšanas līdzekļus.

Pēc 25 gadiem kopš kompānijas dibināšanas profesionāļi ir atzinuši Anju Beaute par vienu no labākajiem mājdzīvnieku kopšanas līdzekļu zīmoliem. Uzņēmuma produkti ir saņēmuši atzinību suņu un kaķu izstādēs, kā arī gruminga salonos.

Katrs dzīvnieks ir unikāls un pelnījis labāko, neatkarīgi no šķirnes vai krāsas. Mums patīk padarīt dzīvnieka un tā īpašnieka attiecības skaistākas. Ienāc skaistuma un labsajūtas pasaulē. Mīli, vairo ... Sublimē!

Mūsu laboratorija ir izstrādājusi ekskluzīvas formulas, izmantojot jaunākos sasniegumus kosmetoloģijā. Mūsu produkti ir ciešas sadarbības rezultāts ar bioķīmijas inženieriem, veterinārārstiem un biokosmētikas speciālistiem. Visas mūsu sastāvdaļas ir augu izcelsmes, dermatoloģiski pārbaudītas laboratorijā un ir piemērotas dzīvnieku ādas un matu kopšanai. Tie ir videi draudzīgi un bioloģiski noārdāmi. Iepakojums ir arī pārstrādājams.
Katrā ražošanas posmā tiek veiktas pārbaudes, lai pārliecinātos, ka partija atbilst sākotnējai formulai un Francijas Veselības aizsardzības aģentūras normām. Uzņēmums sertificē produktus arī ar Ecocert un Ecosoin.

Birma PETS SIA ir oficiāls Anju Beaute kosmētikas pārdevējs Latvijā.