Mūsu saloni:

Birma PETS Vecmilgravis

Rīga, Melīdas iela 1

Telefons pierakstam: (+371) 22 08 20 68 vai ŠEIT


Birma PETS Centrs

Rīga,  Matīsa iela 64, LV-1009

Telefons pierakstam: (+371) 20 238 238 vai ŠEIT

Birma PETS Sarkandaugava

Rīga, Tilta iela 11, k-1

Telefons pierakstam: (+371) 22 08 20 68 vai ŠEIT

LORDS by Birma PETS

Rīga, Ilūkstes 109

Telefons pierakstam: (+371) 287 35 627 vai ŠEIT

Birma PETS Daugavpils

Daugavpils, Viestura iela 70

Telefons pierakstam: (+371) 22 31 06 52 vai ŠEIT

Mūsu priekšrocības

1. Pie mums strādā profesionāļi. Mūsu grumeri pastāvīgi pilnveido savas zināšanas, apmeklējot Eiropas un pasaules vadošo grumeru seminārus un meistarklases. Mūsu uzņēmums pats organizē šāda veida pasākumus ne tikai mūsu meistaru kvalifikācijas pacelšanai, bet arī visā Latvijā, Igaunijā un Lietuvā strādājošo meistaru apmācībai. Foto no mūsu rīkotajiem gruminga semināriem ir iespējams apskatīties šeit.

2. Mēs lietojam tikai profesionālo kosmētiku, kas izstrādāta tieši kaķu un suņu spalvas un ādas kopšanai. Mūsu klientu spalvas un ādas kopšanai mēs izmantojam tikai profesionālo kosmētiku - Pure Paws (ASV), #1 All Systems (ASV), Ladybel (Francija), Iv San Bernard (Itālija). Pastāvīgi apmeklējot gruminga salonu un lietojot kvalitatīvu kosmētiku, Jūsu mīluļa āda un spalva vienmēr būs optimālā kondīcijā, kā arī Jums pašiem būs vieglāk kopt Jūsu mīluļa spalvu mājās.

3. Mēs rūpējamies par Jūsu mīluļu drošību skaistuma procedūru laikā. Mūsu salonā ir speciāls aprīkojums un aksesuāri, kuri ir speciāli domāti gruminga saloniem (drošības cilpas, neslīdošas virsmas uz galdiem un vannās, stabili stacionārie galdi un elektriski pacēlāmais galds, kurš var izturēt pat vislielākos suņus).

4. Mūsu salons piedāvā unikālu SPA procedūru - hidromasāžu ar ozona terapiju. Šī procedūra atslābina, noņem tonusu. Šīs procedūras laikā āda un spalva tiek piesātināta ar ozona skābekli. Ozona terapijai ir tikai pozitīvs efekts!

5. Mūsu meistari vienmēr iedos rekomendācijas Jūsu mīluļa ādas un spalvas kopšanas jautājumos, kā arī palīdzēs izvēlēties pareizu un kvalitatīvu kosmētiku Jūsu mīlulim absolūti BEZMAKSAS.

6. Mierīga, komfortabla atmosfēra un laimīgi klienti.

7. Pie mums Jūs droši varēsiet atstāt savus mīluļus un doties ikdienas gaitās, jo mūsu meistari parūpēsies par Jūsu mīluļu drošību un labsajūtu.